O godz. 13 symbole zostały uroczyście wniesione do kościoła pomocniczego p.w. św. Katarzyny, przez uczniów klasy mundurowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Bierutowie. Młodzież z parafialnego punktu przygotowań do ŚDM przedstawiła historię Światowych Dni Młodzieży, uczestniczyliśmy też w liturgii słowa, przygotowanej przez ks. Wojciecha Szablowskiego. Następnie miała miejsce adoracja symboli ŚDM przez młodzież z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych, jak i Gimnazjum, członków scholi parafialnej, a także licznie zgromadzonych parafian.
Po adoracji wyruszyliśmy w procesji do kościoła parafialnego p.w. św. Józefa, gdzie w obecności Najświętszego Sakramentu, koleżanek i kolegów ze szkoły, a także parafian, młodzi z parafialnego punktu przygotowań do Światowych Dni Młodzieży złożyli świadectwa – jak zmieniło się ich życie religijne od momentu, kiedy zaczęli przygotowywać się do udziału w ŚDM.
W czasie nabożeństw i procesji towarzyszyła nam schola przygotowana przez Panią Matyldę i Pana Romana Członkowskich, której śpiew przyczynił się do jeszcze głębszego przeżycia tego jakże ważnego dla naszej Parafii wydarzenia.
O godz. 15 odśpiewana została Koronka do Bożego Miłosierdzia i po błogosławieństwie Najświętszym Sakramentem, pożegnaliśmy symbole ŚDM, na które czekano już w Oleśnicy

" />

Splash page · Image page

 1. Up one level Up arrow
 2. Start slideshow Numpad * Space
 3. Subalbums and thumbnails (if exists)
 4. Share and Like buttons to share this album over social networking sites

Press F1 any time to get help!

Splash page · Image page

 1. Thumbnail navigation window
 2. Previous picture Left arrow
 3. Back to splash page / up one level Up arrow
 4. Toggle fit to screen or 1:1 size Numpad +
 5. Show/hide captions and other info Numpad -
 6. Show/hide thumbnails Numpad -
 7. Start/stop slideshow Numpad * Space
 8. Next picture Right arrow
 9. Click the image to go to the next picture
 10. Double click the image to switch between fit to window or 1:1 magnification. You can also drag and move if larger than the screen.
 11. Information window: caption, photo data, map, shopping cart, etc.