Zamówienia publiczne

Gościmy

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Św. Katarzyna proj. budowlany

Logowanie

 

 

Intencje Mszalne 23 września – 30 września 2018

 

 

 

Niedziela – 23 września – 25 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

7:00 + Genowefa ZNAMIROWSKA – 21 gr.

 

9:00 + Karol i Anna KUCHARZYSZYN, + Tadeusz i Leokadia SZYMALAK

 

10:30 + Ewa CZYŻ – 5 roczn. śm., + Jan i Stanisława MATUSZCZYK

 

12:00 + Krystyna CISZAK – int. urodzinowa, + Piotr CISZAK, + Franciszek i Mirosław MĘCZYŃSCY

 

18:00 + Wacław SZUMCZYK – w roczn. śm., + Wanda SZUMCZYK, + Wiesław SZUMCZYK

 

 

 

Poniedziałek – 24 września 2018 

 

7:00 + Irena CHRZĄSTEK - 30 dni po pogrzebie

 

18:00 1) + Genowefa ZNAMIROWSKA – 22 gr.

 

         2) + z rodz. RONIEK: + Stanisława, Anna, Władysława, Jan, Marian, Władysław, Jan

 

Wtorek – 25 września 2018

 

7:00 + Antonina, Stanisława, Stanisław SZCZUROWSCY z dziećmi

 

18:00 1) + Genowefa ZNAMIROWSKA – 23 gr.

 

         2) + Patryk KOWALIK – int. od rodziny KOWALIKÓW                

 

Środa – 26 września 2018

 

7:00 1) + Genowefa ZNAMIROWSKA – 24 gr.

 

        2) + Paweł KAZIMIERCZAK – 30 dni po pogrzebie

 

18:00 + Janina, Rejmund SZYMANIK, + Zofia MAKAREWICZ, + Władysław GARBOWSKI – 2 r. śm., + Włodzimierz GÓRSKI, + Włodzimierz SOCHALSKI – 2 roczn. śm., + z rodziny, + Włodzimierz SOCHALSKI – 2 r. śm. - int. od mamy i sióstr, + Janina KULEJ – 30 dni po pogrzebie, + Eugeniusz FIJOŁ – 30 dni po pogrzebie, + Maria i Franciszek HUK i ++ teściowie: Aniela i Mikołaj KACZOROWSCY,+ chrześnica Monika, + Stanisława DZIADUŚ -26 r. śm., + Irena, Edward DZIADUŚ, + Zofia ŁUBEK, + Wacław DOMAGAŁA, +Emilian, + Irema SŁOTA, + Anastazja, Józef, Włodzimierz BRYŁKA, + Helena i Czesław WAWRZYNIAK, + Leokadia i Tadeusz HADRYŚ,O szczęśliwe macierzyństwo dla Joanny – proszą rodzice, O Boże błog. i opiekę MB dla Kaja w 3 roczn. urodzin i dla Jej rodziców, O zdrowie i Boże błog. dla Małgorzata – int. imieninowo – urodzinowa,

 

Czwartek – 27 września 2018

 

7:00 + Genowefa ZNAMIROWSKA – 25 gr.

 

18:00 1) + Apolonia BRZOZOWSKA – 1 roczn. śm

 

         2) + Ludmiła i Antoni ROSIK-ROSIŃSCY, ++ z rodz.

 

Piątek – 28 września 2018 

 

7:00 + Maria i Bolesław GRABOWSCY, + Marta i Wacław PROKSA

 

18:00 1) + Genowefa ZNAMIROWSKA – 26 gr.

 

         2) + Jadwiga URBANEK – 5 roczn. śm.

 

Sobota – 29 września 2018 

 

7:00 + Genowefa ZNAMIROWSKA – 27 gr.

 

15:00 ślub: Aleksandra KŁOSOWSKA – Łukasz SKOWRON

 

16:30 ślub: Karolina CHĘCIŃSKA – Jakub CICHORADZKI

 

18:00 1) O Boże błog. dla Hanna URBANEK w 1 roczn. urodzin oraz dla rodziców

 

         2) O Boże błog dla Teresa i Ryszard w 25 roczn. ślubu

 

Niedziela – 30 września – 26 NIEDZIELA ZWYKŁA

 

7:00   O Boże błog., zdrowie, opiekę MB dla Michał – int. od żony

 

9:00 + Wacław i Maria ZAMIARA, + Jerzy WOJDYLAK

 

10:30 + Bronisława i Marian PERDEK

 

12:00 + Deoniza, Bolesława, Franciszek, Stanisław, Zenon DRZEWIECCY

 

18:00 1) + Genowefa ZNAMIROWSKA – 28 gr.

 

         2) + rodzice: Wanda i Stanisław RĘBIELAK, + Józef POWĄSKA

 

 

Kościół p.w. Św. Józefa w Bierutowie

Kościół p.w. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Bierutowie

Kościół p.w. Bożego Ciała w Posadowicach

Kościół p.w. Wniebowzięcia N.M.P. w Solnikach Małych

Kaplica p.w. Aniołów Stróżów w Paczkowie

Kaplica p.w. Św. Maksymiliana Kolbego w Młokiciu